News Of Site

Vysvětlení? Pro vás zázrak světa

30. dubna 2010 v 17:25 | Cameron
things-about-all.blog.cz
Nikdy vás nepochopím lidi vůbec ,ale vůbec ne... Když se snažíte provokovat tak alespoň anonymně nebo protě tak ,ale né ,že se k tomu podepíšete a véte co ještě mě ta holčina napíše blog... Týjo já myslela ,že jí asi ... neptejte se co.No ,ale o tom jsem mluvit nechtěla. Na můj email mi začli chodit maily od vás za což jsem velice ráda :) Ale bohužel v poslední době mě to tu nějako nebaví. když se zeptám jestly by tu něko nechtěl pomoct tak co?? Vy nic prostě nic na to neřeknete... A když náhodou jo tak napíšete Promiň ,ale nemůžu .. Tak na co mi to je ?? Blogthings-about-all.blog.czmám ráda ,ale něco bych na něm vytkla. Třeba návštěvnost. Chápu ,že sem nikdy nikdo nebude chodit s tím já nic neudělám :( Někteří z vás si myslí ,že sedím furt jen u kompu?? Tu noní pravda.. Kdybych seděla furt u kompu víte kolik by tu bylo článků... No tímhle vás chci pořádat ještě jednou ,, Pomůže mi s tím tady někdo? '' Jestly někdo pomůže tenhle blog bude fungovat ,ale bez vaší pomocí.. Kdo ví.. XOXO Cameron

Nebudu tu..

29. dubna 2010 v 15:44 | Cameron

Dneska budu tvořit grafiku až pojedu na dovču. Tak dneska mě tu nečekejte..

Změna je desing

28. dubna 2010 v 17:38 | Cameron
Ahojte! Opět tu je nový desing. Tentokrát je z fotek s Demi lovato a Miley Cyrus ♥ :)
things-about-all.blog.cz

Favourite Webs - Zařazení

28. dubna 2010 v 14:54 | Cameron
Do FW se furt můžete hlásit ZDE . :D mám tu takové rozzaření
things-about-all.blog.cz
things-about-all.blog.cz
umístění se vždy může změnit :♥

Oddělovace

27. dubna 2010 v 19:05 | Cameron
Zkoušela jsem nějaké a hlavné své první oddělovače. Byla jsem nucena je udělat do VGS . Mě se ,ale nelíběj ,ale jdu je poslat. Kdyby byl někdo slepej tak pro ty kopírovat se zdrojem.
PS : připravuju nový desing s FW.
things-about-all.blog.czthings-about-all.blog.czthings-about-all.blog.cz

Ruším AFFS!!!

26. dubna 2010 v 18:30 | Cameron
things-about-all.blog.cz
Prostě nedáte mi!! Je to hrůza ,ale zdá se mi ,že už mám jen 2 affs. Jednu moc doborou oporu (bohužel na můj blog moc nechodí) ,ale někdy sem přeci jen zabloudí a dobře se s ní píše po Icq a to je Lily ! A moje druhé affs ,které se nesmírně snaží je graphic-only4u.blog.cz .. Proto affs totálně ruším a bude jen favourite webs. Tyhle tam patří ať se zapíšoou nebo ne ,ale bylo by dobré ,kdyby se zapsali. Informace zápis!!

Graphics UPDATE

26. dubna 2010 v 17:18 | Cameron
Tak.Dneska trochu zvláštní den. Měli jsme jen 5 hodin :D měli jsme M,ČJ,CH a další blbosti. Já se už tak moc těším na prázdniny. Vždycky si je s kámoškou plánujeme ,ale pak nám to nikdy nevíde ,protože ona leta do Maďarska a mi do Itálie.
things-about-all.blog.cz
Už se začánám tvořit grafiku ,kterou přednastavím až budu pryč. Jsem zvědavá kam pojedeme. Naši mi totiž ještě vůbec nic neřekli chtěj z toho mít překvápo. Minule jsem byla překvapená dost a myslím ,že budu i letos :D :D
things-about-all.blog.cz
K dovolený se poutá jedna historka. Jetěli jsme letadlem a najednou u moře jsme začali klesat. Myslela jsem ,že havarujeme ..:( ,ale pak jsme zjistila ,že na obloze byli nějací ptáci takže to letadlo muselo objetět... Divný co??
things-about-all.blog.cz
No áá dneska jsem přidala nějaký avoše a hlavně tu mám 2 Signatures. Baví mě je tvořit. Z těchto 2 se mi líbí ten 2 s Avril :D
things-about-all.blog.cz
things-about-all.blog.cz

Nový desing ♥♥

25. dubna 2010 v 17:02 | Cameron
Můžete tu vidět nový desing s Miley Cyrus a s nějakým ptáčkem..Líbí se mi.
things-about-all.blog.cz
things-about-all.blog.cz

2 New Signatures

25. dubna 2010 v 10:32 | Cameron
Táák. Někdo mi na email napsal ,že by chtěl nějaké Signatures s High School Musical. Zatím jsem přidala 2 s Vanessou Hudgens a s Ashley Tisdale. No docela se mi líbí. Hlavně ta akce. Kopíruj se zdrojem!
things-about-all.blog.czthings-about-all.blog.czthings-about-all.blog.cz

Zápisek 1#

25. dubna 2010 v 10:20 | Cameron
things-about-all.blog.cz


Čau bobci! Jak se máte? Já si hraju ve photoshopu. Zkouším různé návody atd.. Tohle jsem nějako vykutila. Zatím nic moc ,ale na první pokus stačí. No já asi půjdu na nějaký avoše... A jinak docela se nudím. Nemáte nějaký nápady (krom desingů a blendů) ??
 
 

Reklama