Nebezpečný výlet

Nebezpečný výlet 1x2 - Kam zmizela Chuck?

9. dubna 2010 v 18:55 | Cameron
things-about-all.blog.cz
Trevor a Jannet bohužel auto nedohonily. Co to bylo? zeptal se Trevor. Vůbec nevím řekla a oddychla si Jannet. Musíme jí najít! zařval Trevor. Zavoláme Leenu a Wertera, myslím ,že nám pomohou řekla nadějtě Jannet. Jannet volala Leeně a Trevor Werterovi.
Po pár minutách byli všichni u místa činu. Co? Jak se to stalo? ptala se Leena. To nevíme řekla Jannet. Nebyla Chuck do něčoho zapletená? ptala se Leena Trevora. Myslím ,že Chuck je taová malá slečinka ,který by neublížila nikdy nikomu ,ale nevím zda moje sestra není do něčeho potopená řekl Trevor. Co kdybysme tenhle malý únos vyřešili? nabídl Werter. Malý?? unesli mi sestru! zvýšil hlas Trevor. Dobrá dobrá ,ale musíme se připravit řekla Leena.
Za půl hodiny zkončilo vyučování. Chuck,Jannet a Trevor měli jít za ředitelem ,ale nevěděli jak tam jít bez Chuck. Udělali to ,že Leeně dali paruku a velký klobouk a k tomu sluneční brýle. Co?? divil se ředitel. Copak vy si nesundáte tenhle klobouk?? divil se a podivně se tvářil ředitel. No víte.. nadechl se Trevor. Ona se spálila a přeci nechcete mít o jednoho člověka méně ,protože trpí úpalem? Nenene. řekl ředitel a poslal je ven z ředitelny.
Tak to bylo o vlásek. Jenže tu se hnala matka Chuck a Trevora. Zlatíčko nestalo se ti nic?? zeptala se Leeny ,protože si myslela ,že je Chuck. Nic jí není řekla Jannet. Dobrá řekla s klidem matka Chuck a Trevora a odešla. Tak to bylo o lvásek! musíme jí co nejrychleji najít prohlásila Jannet.
Před dvorem stál stejný vůz s autem, úplně stejný jako ten co v něm odvezli Chuck. Poběž! řekl Trevor. Leena a Jannet běželi za Trevorem. Hej stop! řekl jeden z mužů v autě. Kam zmizela Chuck? zeptal se Trevor.

Nebezpečný výlet 1x1 - Co by mohlo být nebezpečné?

5. dubna 2010 v 10:12 | Cameron
things-about-all.blog.cz
Jannet !! Volala třídní učitelka aby vypočítala příklad. Jannet !! Konečně se probrala. No tak to snad spíš?? Néé. Jen přemýšlím jak bych tuhle hovadinu vypočítala. Co hovadinu?? Vždyť je to jen násobení a hybaj do ředitelny. Jannet bylo 11 let chodila do 6.třídy a už tak brzy jí hrozilo vyloučení. Jannet přímo milovala prázdniny né ,že by byla 20 km od ředitele ,ale protože jezdili s klubem na různé dobrozdružné výlete. Za měsíc jsou prázdniny. Už se těším na Chuck, Leena, Werta a Trevora. Určitě vymyšlí pžasné dobrodružství a já tu trčím a jdu do ředitelny. Mluvila v duchu Jannet. Došla do ředitelny ,ale co tam neviděla .. Seděli tam Chuck a Trevor. Co tady děláte?? ptala se Jennet. No přestoupili jsme na tuhle školu ,protože říkáš ,že je to tu takový utrpení pomůžeme ti řekla Chuck. Jannet vyjekla radostí. Jenže v tom přišel ředitek. Tak Jannet co jsme dneska provedli? Nadávala jsem násobení..No to je výborné řekl ředitel.. Dneska jste určitě nic nerozbila ?? divil se ředit.. Ani učitelku jste nezmlátila?? No výborně. Když budeš jen nadávat určitě tě tu nevyloučíme ,ale bohužel děvenko odejdeš s 2 z chovádí. No už se můžu vrátit do třídy? zeptala se Jannet. Néé !! Ještě počkej ,přece tady máš své kamarády ne?? Nechala bys je tu samotné.. Oni ani nevědí kam mají jít atd.. Dneska ti dám volno abys je mohla provést po celé školy ,ale o půl druhé se stav u mě v kaceláři a vy také abyste mi řekni jak se to tu překrásné.. Řekl ředit sedl si na židli a už jen slyšel rachot zavírajícíh se dveří. Tak co budeme dělat?? ptala se Jannet. Provedeš nás po škole ? ptala se Chuck. Néé postupuj podle plánu .. řekl podivně Trevor. O jaký plán se jedná?? řekla Jannet.. O ničem nevím. Chuck vysvětli jí to. Naše máma koupila tuhle školu.. A dala nám čas 1 měsíc abychom nechodili do školy nevím co jí to napadlo ,ale asi nechce nás strapnit ,že je naše matka. Jannet !! vykřikla najednou matka Travora a Chuck.. 1 měsíc volna nic víc !! Opravdu ?? ptala se zamyšleně Jannet. Ano řekla a odešla.. Najednou jelo po silnici auto. Přímo před nimi zastaviloz toho auta vybehl nějaký chlápek a vzal Chuck a strčil ji to auta. Auto odjíždělo. Trevor a Jannet běžili za autem a křičeli Chuck ! Chuck !!
 
 

Reklama