Candid

Arriving Airport At Vancouver (4.4.2010)

5. dubna 2010 v 12:01 | Cameron
things-about-all.blog.cz
Tak a poslední Candid fotky co jsem našla. Mám tu fotky ,když přišla včera Ashley společně s Alyson Michalkou na letiště ve Vancouveru v Kanadě. Měla na sobě černé tričko, černou mikinu, modré rifle a černé kozačky. Na doplňky nesměla zapomenout ! Měla také černé brýle s kamínkami a náramky. Sebou si vzala 2 veliké tašky. No moc jí to tu slušelo. Na prvních fotkách také můžete vidět jak si vezou kufry (tašky).

Arriving Hotel in Vancouver (4.4.2010)

5. dubna 2010 v 11:54 | Cameron
things-about-all.blog.cz
Tak mám tu fotky ze včerejška. Oběvily se pouze dvě fotky ,když Ashley společně se zpěvačkou a herečkou Alyson Michalkou opouštějí svůj hotel ve Vancouveru. Ashley vypadala unaveně. Měla na sobě černou mikinu, volné šedé tepláky a hnědé boty. Ty boty se mi moc nelíbí ,ale jinak jí to moc slušelo. snad se objevý více fotek.

ashleytisdale.org ashleytisdale.org ashleytisdale.org

Shopping with Scott (3.4.2010)

5. dubna 2010 v 9:41 | Cameron
things-about-all.blog.cz
Takže jestly někdo nevíte tenhle blog je také o Ashley Tisdale ♥♥. No tady Ashley nakupuje v Planet Blue v Malibu 3.4 společně s přítelem Scottem. Měla nádherné sportovní šaty s nápisem 79 pod tím orandžové tílko na šatech šedou lehkou mikinu a všechno dokonmčila hnědými žabkami. Aby styl vypadal co nejlépe vzali si Ashley brýle do svaru srdíček. Moc jí to tam slušelo. Užijte si fotky.

 
 

Reklama