Nebezpečný výlet 1x2 - Kam zmizela Chuck?

9. dubna 2010 v 18:55 | Cameron |  Nebezpečný výlet
things-about-all.blog.cz
Trevor a Jannet bohužel auto nedohonily. Co to bylo? zeptal se Trevor. Vůbec nevím řekla a oddychla si Jannet. Musíme jí najít! zařval Trevor. Zavoláme Leenu a Wertera, myslím ,že nám pomohou řekla nadějtě Jannet. Jannet volala Leeně a Trevor Werterovi.
Po pár minutách byli všichni u místa činu. Co? Jak se to stalo? ptala se Leena. To nevíme řekla Jannet. Nebyla Chuck do něčoho zapletená? ptala se Leena Trevora. Myslím ,že Chuck je taová malá slečinka ,který by neublížila nikdy nikomu ,ale nevím zda moje sestra není do něčeho potopená řekl Trevor. Co kdybysme tenhle malý únos vyřešili? nabídl Werter. Malý?? unesli mi sestru! zvýšil hlas Trevor. Dobrá dobrá ,ale musíme se připravit řekla Leena.
Za půl hodiny zkončilo vyučování. Chuck,Jannet a Trevor měli jít za ředitelem ,ale nevěděli jak tam jít bez Chuck. Udělali to ,že Leeně dali paruku a velký klobouk a k tomu sluneční brýle. Co?? divil se ředitel. Copak vy si nesundáte tenhle klobouk?? divil se a podivně se tvářil ředitel. No víte.. nadechl se Trevor. Ona se spálila a přeci nechcete mít o jednoho člověka méně ,protože trpí úpalem? Nenene. řekl ředitel a poslal je ven z ředitelny.
Tak to bylo o vlásek. Jenže tu se hnala matka Chuck a Trevora. Zlatíčko nestalo se ti nic?? zeptala se Leeny ,protože si myslela ,že je Chuck. Nic jí není řekla Jannet. Dobrá řekla s klidem matka Chuck a Trevora a odešla. Tak to bylo o lvásek! musíme jí co nejrychleji najít prohlásila Jannet.
Před dvorem stál stejný vůz s autem, úplně stejný jako ten co v něm odvezli Chuck. Poběž! řekl Trevor. Leena a Jannet běželi za Trevorem. Hej stop! řekl jeden z mužů v autě. Kam zmizela Chuck? zeptal se Trevor.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Lov-E* *Lov-E* | Web | 9. dubna 2010 v 19:32 | Reagovat

mrkni ke mě na blog a dyštak nech aji koment začínám mám do odedneška a potřebuju trošku větší návštěvku a víc komentíku pls stav se díky mooc(předem)
(neber to jako reklamu ale jako prozbu)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama